Interneto svetainių kūrimas ir priežiūra

Interneto svetainių dizainas, web dizainas, firminis stilius...


Web dizainas yra koncepcijos kūrimo, planavimo, modeliavimo ir pavertimo elektronine forma(html/css kalbos pagalba sukuriant sistemas, kurias supranta interneto naršyklės ir patogiai atvaizduoja galutiniam vartotojui) procesas.

www.e-info.lt sistemoje esančioms svetainėms yra sukurti įvairūs tinklalapių dizainai iš kurių Jūs galite pasirinkti savo svetainei bet kurį iš pateiktų ar pakeisti į bet kurį kitą dizainą bet kuriuo metu, nes sistemoje esantys dizainai Jums suteikiami nemokamai.

Žinoma visiškai universalių dizainų ir stilių, kad jie tiktų visiškai visiems vartotojams / klientams, nėra tad Jums galime pasiūlyti ir individualaus dizaino kūrimo paslaugas. Kitaip sakant jeigu Jūsų netenkina www.e-info.lt sistemoje pateikti dizainai bet kada galite užsisakyti individualų dizainą, su būtent Jūsų nurodytais ypatumais ir specifine išvaizda(spalvos, nuotraukos, išdėstymas ir pan.).

Kitos teikiamos paslaugos:

Reikia daugiau informacijos ?

Visi oficialūs kontaktai ir rekvizitai yra nurodyti kontaktų skiltyje. Jei Jums iškyla kokių nors papildomų klausimų ar Jūs vis dar dvejojate dėl registracijos sistemoje galite bet kada parašyti elektroniniu pašto adresu [email protected] ir išbandyti demonstracinę svetainės versiją, kurios pagalba pamatysite kaip lengvai galite turėti ir valdyti savo svetainę.