Interneto svetainių kūrimas ir priežiūra

e-info.lt sistemos naudojimosi sąlygos


Šios naudojimosi sąlygos pateikiamos siekiant supažindinti esamus ir būsimus klientus su www.e-info.lt vidaus tvarka bei apginti www.e-info.lt vartotojus, lankytojus ir administraciją nuo įvairių nesusipratimų, nepagrįstų pretenzijų, galimos finansinės žalos, autorių teisių pažeidimo ir kt. www.e-info.lt administracija rekomenduoja įdėmiai perskaityti šias taisykles!

 1. Taisyklės, reglamentuojančios kliento atsakomybę
  1. Pateikdamas užpildytą registracijos paraišką www.e-info.lt sistemos vartotojo sukūrimui klientas patvirtina, kad susipažino su www.e-info.lt sistemos registracijos nuostatomis ir sąlygomis, paskelbtomis interneto svetainėje adresu www.e-info.lt, suprato iš jų kylančias teisines pasėkmes, tarp jų registranto teises ir pareigas, pripažįsta savo užpildytą registracijos paraišką, kaip atitinkančią valią ir tikruosius ketinimus.
  2. Pateikdamas užpildytą registracijos paraišką www.e-info.lt sistemos vartotojo sukūrimui klientas garantuoja, kad visa nurodyta kontaktinė informacija yra tiksli ir pati naujausia.
  3. Pateikdamas užpildytą registracijos paraišką www.e-info.lt sistemos vartotojo sukūrimui klientas patvirtina, kad yra susipažinęs su registratoriaus paslaugų kainomis ir apmokėjimo sąlygomis, paskelbtomis www.e-info.lt sistemos interneto svetainėje adresu www.e-info.lt.
  4. Pateikdamas užpildytą registracijos paraišką www.e-info.lt sistemos vartotojo sukūrimui klientas patvirtina, kad klientui yra aiškūs www.e-info.lt sistemos vartotojo sukūrimo galiojimo terminas ir jo pratęsimo tvarka.
  5. Pateikdamas užpildytą registracijos paraišką www.e-info.lt sistemos vartotojo sukūrimui klientas įsipareigoja tinkamai vykdyti savo teises ir pareigas, tarp jų pareigą suteiktą internetinį adresą (vardą) naudoti tokiu būdu, kad nebūtų pažeidžiamos trečiųjų asmenų teisės, taikomi įstatymai arba taisyklės, įskaitant diskriminaciją rasės, kalbos, lyties, religijos arba politinių pažiūrų pagrindu, nenaudoti suteikto subdomeno nesąžiningai arba neteisėtais tikslais.
 2. Taisyklės, reglamentuojančios www.e-info.lt sistemos pagrindinius įkainius ir klientų atsiskaitymą už teikiamas paslaugas
  1. www.e-info.lt sistemos vartotojo metinis palaikymo mokestis yra 300 Lt/metams arba 30 Lt/mėnesiui. Už šį metinį mokestį klientas gauna vieną nemokamą subdomeną (pvz.: jusu_imone.e-info.lt ar jusu_imone.4w.lt), vieną elektroninio pašto dėžutę su 10MB vietos serveryje (pvz.: [email protected] ar [email protected]), vieną iš esamų dizaino šablonų (laisvai pasirinkdamas bet kurį iš pateiktų), vietą tinklapio informacijai (tai nereiškia, kad galima talpinti neribotą kiekį failų, nes failų talpinti negalima - galima tik tekstinė ir vaizdinė informacija), duomenų srautą interneto svetainei.
  2. Registruojant .lt subdomeną per www.e-info.lt sistemą naujasis subdomenas kainuoja 45 Lt/metams ir registruojamas www.e-info.lt administratoriaus vardu, kad būtu galima lengvai administruoti naująjį subdomeną. Kaina galioja perkant vieną subdomeną, registruojant daugiau internetinių adresų kainos nustatomos atskiru susitarimu.
  3. Registruojant .com, .org ar .net subdomeną per www.e-info.lt sistemą naujasis subdomenas kainuoja 45 Lt/metams. Kaina galioja perkant vieną subdomeną, registruojant daugiau internetinių adresų kainos nustatomos atskiru susitarimu.
  4. Klientas, užsisakęs www.e-info.lt teikiamas paslaugas, už jas turi sumokėti per 5 darbo dienas nuo registracijos paraiškos pateikimo datos, priešingu atveju www.e-info.lt administratorius turi teisę pašalinti registracijos paraišką iš duomenų bazės ir registraciją turėsite vykdyti pakartotinai.
  5. Klientui sumokėjus ir patvirtinus registraciją, www.e-info.lt sistemos administratorius sukuria registracijos paraiškoje nurodytą vartotoją per 48 valandas, kai www.e-info.lt administratorius gauna kliento banke atlikto pervedimo patvirtinimą.
 3. Taisyklės, reglamentuojančios www.e-info.lt registracijos tvarką ir papildomas sąlygas
  1. www.e-info.lt administratorius neužtikrina, kad kliento patvirtinta registracijos paraiška bus patenkinta. www.e-info.lt administratorius gali atmesti bet kurią registracijos paraišką savo nuožiūra.
  2. Sutartis dėl www.e-info.lt sistemos vartotojo sukūrimo laikoma sudaryta, kai www.e-info.lt administratorius sukuria registracijos paraiškoje nurodytą vartotoją.
  3. Klientas sutinka, kad www.e-info.lt sistemos administratorius turi teisę perduoti paraiškoje pateiktus duomenis trečioms šalims jei taip daryti nurodė valdžios institucijos, atliekančios savo teisėtas užduotis.
  4. www.e-info.lt administratorius pasilieka teisę keisti, papildyti čia pateiktas naudojimosi sąlygas, keisti sistemos vartotojo galiojimo terminus ir kainas.
 4. Taisyklės, reglamentuojančios www.e-info.lt papildomų paslaugų įkainius
  1. Individualaus dizaino maketo sumaketavimas, paruošimas ir įdiegimas kliento svetainei - nuo 400 Lt (papildomo metinio mokesčio nėra).
  2. Individualaus dizaino (kurį pateikia klientas ar jam atstovaujantys tretieji asmenys) paruošimas ir įdiegimas kliento svetainei - 150 Lt (papildomo metinio mokesčio nėra).
  3. Kliento tinklapio statistikos priedo paruošimas ir įdiegimas - 25 Lt/metams.
  4. Papildoma elektroninio pašto dėžutė - 10 Lt/metams (arba atskiru susitarimu).
  5. Individualūs programavimo ar kt. darbai - atskiru susitarimu.

Visi oficialūs rekvizitai yra nurodyti kontaktų skiltyje. Jei Jums iškyla kokių nors papildomų klausimų ar Jūs vis dar dvejojate dėl registracijos sistemoje galite bet kada parašyti elektroniniu pašto adresu [email protected] ir išsiaiškinti viską, kas Jus domina.

* Kainos nurodytos be PVM.