Interneto svetainių kūrimas ir priežiūra

Interneto svetainių kūrimas, tinklalapių kūrimas, svetainių kūrimas...


Tinklalapių kūrimas yra platus terminas naudojamas bet kokiai veiklai susijusiai su tinklapio, tinklalapio, svetainės kūrimu World Wide Web terpei ar intranetui. Į šį terminą gali įeiti e-komercijos verslo kūrimas, tinklapio / tinklalapio web dizainas, tinklapio / tinklalapio turinio kūrimas, specializuotas programavimas ar serverio paruošimas / priežiūra. Tačiau, tarp web profesionalų, tinklalapių kūrimas gali siekti nuo paprasto statinio puslapėlio su paprasta tekstine informacija sukūrimo iki pačių sudėtingiausių internetinių sistemų.

Didelėms įmonėms ir organizacijoms gali prireikti ištisų tinklalapių kūrimo komandų, kurias sudarytų šimtai žmonių. Mažoms įmonėms gali pakakti vien puslapio administratoriaus, papildomas dizainerio pareigas einančio darbuotojo ar informacinių sistemų techniko. Bet kuriuo atveju pradinės investicijos tinklalapio kūrimui būna nemažos.

www.e-info.lt sistema yra sukurta būtent tam, kad sumažintų pradines išlaidas tinklalapio kūrimui ar firminio stiliaus kūrimui. Sukurta turinio valdymo sistema suteikia galimybę turėti asmeninę(įmonės ar fizinio asmens) svetainę tik už 300Lt / metams. Daugeliu atveju toks pasiūlymas yra geresnis net už kai kurių talpinimo paslaugų tiekėjų pasiūlymus, t.y. asmeninė svetainė www.e-info.lt sistemoje kainuoja pigiau nei tiesiog svetainės(kurią dar reiktų papildomai sukurti) talpinimas kitur. Visos sistemoje esančios svetainės atitinka aukštus web standartus ir kokybe nenusileidžia kitų tinklapio kūrėjų sukurtoms svetainėms.

Žinoma visiškai universalių sistemų ir programų, kad jos tiktų visiškai visiems vartotojams / klientams, nėra tad Jums galime pasiūlyti ir specializuoto programavimo paslaugas. Kitaip sakant jeigu Jūsų netenkina www.e-info.lt sistema ir jos teikiamos galimybės bet kada galite užsisakyti individualią svetainę, su būtent Jums pritaikyta turinio valdymo sistema(tvs) ir papildomais įskiepiais(moduliais, pavyzdžiui: naujienos, svečių knyga ir pan.).

Kitos teikiamos paslaugos:

Reikia daugiau informacijos ?

Visi oficialūs kontaktai ir rekvizitai yra nurodyti kontaktų skiltyje. Jei Jums iškyla kokių nors papildomų klausimų ar Jūs vis dar dvejojate dėl registracijos sistemoje galite bet kada parašyti elektroniniu pašto adresu [email protected] ir išbandyti demonstracinę svetainės versiją, kurios pagalba pamatysite kaip lengvai galite turėti ir valdyti savo svetainę.